Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Rodzaje biustonoszy

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Rodzaje biustonoszy

Udowodnione jest, że ponad siedemdziesiąt procent kobiet nosi źle dobrany rozmiar stanika. Wiele przedstawicielek płci pięknej nie zdaje sobie sprawy jak powinien układać się prawidłowo dobrany biustonosz.

Dużym problemem, zwłaszcza sklepów stacjonarnych jest brak odpowiedniej rozmiarówki – zarówno dla kobiet z niewielkim jak i dużym biustem. Odpowiednio dobrany stanik gwarantuje nam komfort, dobre samopoczucie, a także znacząco poprawia nasz wygląd.

Nieodpowiednio dobrany rozmiar biustonosza jest nie tylko niewygodny, stanowi również spore problemy natury estetycznej. Za mała miseczka bądź zbyt szeroki obwód pod biustem sprawiają, że nasze piersi obwisają, a w efekcie obciążają kręgosłup. Długotrwałe noszenie źle dobranego biustonosza może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w wyglądzie piersi. Żadna kobieta nie może pozwolić sobie na to, by ich stanik stał się utrapieniem. Idealną receptą wydaję się być tutaj odpowiednio dobrany, wysokojakościowy i wygodny stanik.

Wyróżniamy wiele modeli biustonosza. Wybieramy go zależnie od tego, jakiej wielkości jest nasz biust bądź, do czego potrzebny jest nam dany stanik. Biustonosze pełne, a więc zabudowane zasłaniają całe piersi. Model ten jest idealny do codziennego noszenia. Do dekoltów w szpic przeznaczone są biustonosze z bardzo niskim mostkiem. Staniki te pasują zarówno do sukienek jak i bluzek z dekoltem w kształcie litery „V”. Balkonetki są to staniki średniozabudowane, przeznaczone do niezbyt głębokich dekoltów. Niskozabudowane biustonosze odsłaniają górne partie piersi. Modele te idealnie kształtuje biust.

Bardotki, zwane inaczej bezramiączkowcami są to specjalne biustonosze z odpinanymi ramiączkami. Modele te utrzymują się na ciele bez ich pomocy, często za pomocą specjalnych silikonowych pasków, wszytych w obwód stanika. Staniki typu longline posiadają szeroki, przedłużony ku dołowi pas biustonosza. Modele te cieszą się szczególnym zainteresowaniem fanek stylu retro. Do wyboru dostępne są również biustonosze usztywniane, miękkie bądź pół-usztywniane.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii