Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Ten problem nie dotyczy tylko Ciebie

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Ten problem nie dotyczy tylko Ciebie

Zarówno mężczyźnie jak i kobiecie zależy na długim i satysfakcjonującym stosunku. Niewątpliwie szybki seks nie da partnerce spełnienia, a tym samym znacząco wpłynie na komfort psychiczny mężczyzny.

W gruncie rzeczy przedwczesny wytrysk jest problemem, który dotyka wielu „samców alfa”, zwłaszcza tych, którzy dopiero wkraczają w „ciemne odmęty” życia seksualnego. W prawie połowie przypadków jest on skutkiem niedoświadczenia. Na szczęście istnieje szereg skutecznych metod, które pozwalają przezwyciężyć ten wstydliwy problem. Większość mężczyzn kieruje się tzn. męską dumą, a co za tym idzie stawiają sobie za cel usatysfakcjonowanie partnerki.

Przedwczesny wytrysk – swojego rodzaju plama na honorze – stanowi poważny problem. W XXI wieku istnieje szereg metod, przedłużających łóżkowe zabawy. Możemy podzielić je na naturalne bądź nienaturalne. Do tych drugich zaliczyć możemy przede wszystkim specjalne tabletki, odżywki, zastrzyki hormonalne etc. Warto skupić się jednak na naturalnych metodach, gdyż są one stuprocentowo bezpieczne dla organizmu. Dopiero, gdy te zawiodą, należy skorzystać z odpowiedniej kuracji. Mówi się, iż na kontrole podniecenia świetnie działa alkohol! Nie mówimy tu oczywiście o litrach piwa czy wódki. Przed samym seksem warto wypić do dwóch lampek wina. Nieco kontrowersyjnym sposobem jest wcześniejsza masturbacja. Sprawia ona, że nasze ciało reaguje przy łóżkowych zabawach z pewnym opóźnieniem. Istnieje jednak ryzyko, że nasz członek całkowicie odmówi posłuszeństwa, co może przełożyć się na pewien dyskomfort dla obojga kochanków.

Niezależnie od tego jak duży jest nasz problem z przedwczesnym wytryskiem, powinniśmy zawsze pamiętać, że wyrozumiała partnerka zrozumie, z czym musimy się borykać i pomoże nam przejść te trudne chwile. Wspólną pracą, odpowiednimi ćwiczeniami, w tym mięśni Kegla oraz wsparciem, możecie miarowo wydłużać swój stosunek. Gdy wszystkie metody zawiodą, warto sięgnąć po tabletki, których działanie w wielu przypadkach jest skuteczne i sprawdzone.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii