Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Odkurzacz przemysłowy – maszyna niezbędna na każdym magazynie

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Odkurzacz przemysłowy – maszyna niezbędna na każdym magazynie

Odkurzacze przemysłowe to produkty, które znajdą zastosowanie niemal na każdej hali produkcyjnej, magazynie, fabryce etc. Wielofunkcyjność sprawia, że możemy używać ich praktycznie wszędzie.

Odkurzacze te cechują się wyjątkowo dużą mocą ssania. Nic dziwnego, skoro produkty te przeznaczone są do pracy w najcięższych możliwych warunkach. Na rynku znajdziemy zarówno odkurzacze na mokro jak i odkurzacze na sucho, do różnego rodzaju niebezpiecznych pyłów. Istnieją również modele hybrydowe – przeznaczone do pracy w trybie wielozmianowym.

Funkcjonalność odkurzaczy przemysłowych zależna jest od modelu, a także przeznaczenia. Specyfikacja zależna jest od tego, do czego potrzebujemy nasz produkt. Do wysoko pożądanych modeli należą odkurzacze do zasysania suchych zanieczyszczeń bądź cieszy i pyłów niebezpiecznych. Modele hybrydowe pozwalają pracować maszynie w trybie wielozmianowym, a więc mogą być używane zarówno do suchych jak i mokrych zanieczyszczeń.

Konstrukcja odkurzaczy przemysłowych pozwala zmaksymalizować skuteczność pracy urządzenia, przy jednoczesnej łatwości obsługi. Wszystkie produkty posiadają solidną, stabilną i wytrzymałą konstrukcję. Dzięki użyciu wysokojakościowych materiałów możemy być pewni, że odkurzacz przemysłowy posłuży nam przez wiele długich lat. Wiele modeli dodatkowo zaopatrzona jest w akcesoria, bezpośrednio zwiększające ich funkcjonalność.

Wśród odkurzaczy wyróżnić możemy naprawdę wiele modeli. Niezwykłą popularnością cieszą się pneumatyczne odkurzacze przemysłowe. Maszyny te służą do zbierania różnego rodzaju materiałów i substancji, bezpośrednio wykorzystywanych w przemyśle) wióry, pyły, granulat, ciecze). Równie popularne są elektryczne odkurzacze przemysłowe, które stosowane są do znacznie bardziej wymagających prac jak np. zbierania wody, cieczy, proszków, pyłów etc.

Do wyboru są odkurzacze o różnych gabarytach. Zależnie od naszych potrzeb możemy używać ich w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, budownictwie, wiertnictwie morskim, produkcji i przetwórstwie, przemyśle spożywczym etc.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii
RANKING - 1 miejsce
Karcher SC 2
Karcher SC 2
399zł
RANKING - 2 miejsce
Karcher WD 3
Karcher WD 3
259zł
RANKING - 3 miejsce
Graphite 59G607
Graphite 59G607
406,27zł