Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sprzęt RTV / Audio / Słuchawki /
Sennheiser PC 363

Sennheiser PC 363

Parametry:
Producent: Sennheiser
Impedancja: 50 om
Mikrofon: tak
Regulacja głośności: tak
Rodzaj połączenia: przewodowe
Typ: na głowę

Opis:
Nie jesteś w stanie nie słuchać swojej ulubionej muzyki? Delektuj się nią w jak najlepszym sprzęcie audio. Wybierz nowe słuchawki Sennheiser PC 363 i odkryj przyjemność czerpaną ze słuchania muzyki na nowo. WprowadzenieDobre słuchawki to sprzęt, za który warto zapłacić większą kwotę pieniędzy. Markowy sprzęt jest w stanie zapewnić nam wrażenia porównywalne z tymi, które mamy podczas odsłuchu muzyki z dobrego zestawu stacjonarnego audio. A wszystko to z poczuciem odcięcia się od otoczenia. Sam na sam z dźwiękiem. Jakość brzmienia jest najważniejsza, chociaż pamiętajmy też o wygodzie, wykonaniu i dopasowaniu danych słuchawek do naszego źródła dźwięku. Sam wybór sprzętu to nie tylko wygląd, ale i podstawowa wiedza na temat parametrów słuchawek. D...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Sennheiser PC 363D USB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Sennheiser PC 363D USB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 829 Sennheiser PC 363D USB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Sennheiser PC 363D USB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Sennheiser PC 363D USB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 829 Sennheiser PC 363D USB - produkt w magazynie - szybka wysyłka!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: