Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry PlayStation3 /
South Park The Stick of Truth (PS3)

South Park The Stick of Truth (PS3)

Parametry:
Producent: THQ
Wersja językowa: angielska
Gatunek: RPG
Przedział wiekowy: 18+

Opis:
Wersja językowa: polska (napisy) Wydanie: EU Nośnik: DVD South Park: Kijek Prawdy to RPG stanowiące adaptację szalenie kontrowersyjnej i popularnej kreskówki. Za grę odpowiada specjalizujące się w tym gatunku studio Obsidian Entertainment, a w prace nad nią zaangażowani są twórcy animowanego pierwowzoru. Gracze wcielają się w dziecko, które wraz z rodziną przeprowadziło się niedawno do miasteczka South Park. Jego głównym celem jest prawidłowe wpasowanie się w grupę rówieśników i zdobycie jak największej liczby przyjaciół. Na drodze ku realizacji tych ambicji czeka go niemało zwariowanych przygód i wyzwań. Fabuła utrzymana jest oczywiście w konwencji absurdalnego humoru znanego z wyświetlaczów telewizorów. Co warte podkreślenia, jest to pierwsza gra opa...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
South Park Kijek Prawdy PL Xbox 360 South Park Kijek Prawdy PL Xbox 360 65 South Park Kijek Prawdy PL Xbox 360
SOUTH PARK THE STICK OF TRUTH PS3 SOUTH PARK THE STICK OF TRUTH PS3 66 SOUTH PARK THE STICK OF TRUTH PS3
South Park: Kijek Prawdy - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! South Park: Kijek Prawdy - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 129 South Park: Kijek Prawdy - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
South Park: Kijek Prawdy - produkt w magazynie - szybka wysyłka! South Park: Kijek Prawdy - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 129 South Park: Kijek Prawdy - produkt w magazynie - szybka wysyłka!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: