Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry PlayStation4 /
Battlefield 4 (gra przeznaczona na PS4)

Battlefield 4 (gra przeznaczona na PS4)

Parametry:
Producent: Digital Illusions
Przedział wiekowy: 18+
Gatunek: TPP
Wersja językowa: polska

Opis:
Pre-order (zawartość, zdjęcie, etc.):Opis:Battlefield 4 to strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez szwedzkie studio EA DICE. Deweloper ma na koncie poprzednie odsłony serii Battlefield oraz parę innych tytułów (np. Mirror’s Edge, Pinball Dreams). DICE jest znane nie tylko ze świetnych gier, ale też zaawansowanych silników graficznych (Frostbite).Główną atrakcją Battlefielda 4 jest tryb multiplayer, ale gra zawiera także kampanię solową. Jej fabuła osadzona jest w 2020 roku. Wcielamy się w rolę Reckera, członka amerykańskiej jednostki specjalnej nazywanej Tombstone. Razem z nami w „Grabarzach” znajdują się również sierżant Dunn, gość o pseudonimie „Irish”, medyk „Pac” oraz Ruger. W rolę Irisha wcielił się aktor Michael K. Williams, znany szer...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Gra PS4 Battlefield 4 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Gra PS4 Battlefield 4 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 75 Gra PS4 Battlefield 4 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
Battlefield 4 Darmowy odbiór w 20 miastach! Battlefield 4 Darmowy odbiór w 20 miastach! 75 Battlefield 4 Darmowy odbiór w 20 miastach!
Gra PS4 Battlefield 4 Gra PS4 Battlefield 4 75 Gra PS4 Battlefield 4
Gra PS4 Battlefield 4 Gra PS4 Battlefield 4 79 Gra PS4 Battlefield 4
Battlefield 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Battlefield 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 79 Battlefield 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Battlefield 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Battlefield 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 79 Battlefield 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Battlefield 4 Battlefield 4 81 Battlefield 4
Battlefield 4 Battlefield 4 89,9 Battlefield 4


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: