Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry Xbox 360 /
Minecraft (Xbox 360)

Minecraft (Xbox 360)

Parametry:
Producent: Microsoft
Wersja językowa: angielska
Grupa wiekowa: 7+
Tryb multiplayer: tak
Gatunek: akcja

Opis:
Puść wodze fantazji!Minecraft, jedna z najlepiej sprzedających się gier na Xbox 360, jest już dostępna na Xbox One. Twórz i poznawaj własny świat, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Pamiętaj wyłącznie, by wybudować schronienie zanim nadejdzie noc, a wraz z nią potwory. Battle: minigraStań na polu bitwy naprzeciwko znajomym w mini grze Minecraft na konsole. Możesz rywalizować z choćby 8 graczami przez Internet albo 4 graczami na podzielonym ekranie w trybie przetrwania, gdzie do zwycięstwa niezbędne są prędkość i strategia, a czasami także odrobina szczęścia. Walcz na trzech podstawowych mapach przystępnych w ostatniej darmowej aktualizacji albo zyskaj świeże pola bitwy w dodatkowych kompletach map. pakiet skórek Biome Settlerszestaw skór...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Gra Xbox 360 Minecraft Gra Xbox 360 Minecraft 64,99 Gra Xbox 360 Minecraft
Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 64,99 Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Gra XBOX ONE Minecraft Gra XBOX ONE Minecraft 65 Gra XBOX ONE Minecraft
Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 79 Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Gra Xbox 360 Minecraft Gra Xbox 360 Minecraft 69 Gra Xbox 360 Minecraft


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: