Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Motoryzacja / Nawigacja i akcesoria GPS / Nawigacja samochodowa /
Vordon 7 EU

Vordon 7 EU

Parametry:
Producent: Vordon
Przekątna ekranu: 7 "
Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
Mapy: Europa

Opis:
NAWIGACJA GPS SAMOCHODOWA 7'' EUROPA VORDON -mapy całej europy -obsługa muzyki -obsługa filmów -obsługa gier -wejście USB / microSD -transmiter FM -szerokość ekranu 7" -szybki i produktywny procesor -wejście AV ( Kamera cofania ) Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - starczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z instynktownym interfejsem nad wyraz ekspresowo wyruszysz w trasę. Podłącz i jedź! Nasze GPS posiadają wejście AV do którego z łatwością możesz podłączyć kamerę cofania. upraszcza ona manewrowanie samochodem i parkowanie - szczególnie w ciasnych miejscach - w ten sposób unikniesz kolizji. Omijaj korki Z naszym GPS wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób żeby ominąć miejskie korki. Nawigacja na bierząco zmienia ...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Nawigacja VORDON 7 EU + AV-IN + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Nawigacja VORDON 7 EU + AV-IN + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 319 Nawigacja VORDON 7 EU + AV-IN + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
Nawigacja VORDON 7 EU aluminiowa + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Nawigacja VORDON 7 EU aluminiowa + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 349 Nawigacja VORDON 7 EU aluminiowa + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
Nawigacja VORDON 7 EU + AV-IN Nawigacja VORDON 7 EU + AV-IN 319 Nawigacja VORDON 7 EU + AV-IN
Nawigacja VORDON 7 EU aluminiowa Nawigacja VORDON 7 EU aluminiowa 349 Nawigacja VORDON 7 EU aluminiowa


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: