Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Motoryzacja / Samochodowy sprzęt Audio/Video / Rejestratory samochodowe /
Xblitz CLASSIC

Xblitz CLASSIC

Parametry:
Producent: Xblitz
Nośnik: karta microSD
Złącza: mini USB
Kąt widzenia: 120 °
Rozdzielczość: 1920 x 1080

Opis:
Jesteś świadkiem niebezpiecznych sytuacji na drogach? Zadbaj o siebie i swoich pasażerów, zabezpiecz się przed przykrymi sytuacjami na drodze. Sprawdź jak przydatny może być wideorejestrator samochodowy Xblitz CLASSIC. WprowadzenieKiedyś wideorejestratory kojarzyły się ze specjalistycznym policyjnym sprzętem. Obecnie, już za kilkaset złotych możemy nabyć prosty i skuteczny gadżet, który jest w stanie nagrywać naszą trasę przejazdu w formie wideo i audio. Dzięki temu, możemy być przygotowani na wszelką nieprzyjemną sytuację na drodze. Zapis z kamery wideorejestratora przydaje się na przykład w sądzie, podczas dochodzenia swoich roszczeń u ubezpieczyciela, czy chociażby po wypadku, podczas składania zeznań na policji. Gadżet ten może służyć do rozrywki ...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC 164 Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC
Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD 164,99 Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD
Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT! Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT! 164,99 Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
Xblitz Classic Xblitz Classic 165 Xblitz Classic
Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD 165 Wideorejestrator XBLITZ Classic FHD
Xblitz Classic - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Xblitz Classic - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 165 Xblitz Classic - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: