Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry komputerowe /
Battlefield Hardline, gatunek gry: strzelanina

Battlefield Hardline, gatunek gry: strzelanina

Parametry:
Producent: Electronic Arts
Wersja językowa: polska
Gatunek: strzelanina
Przedział wiekowy: 18+
Nośnik: DVD
Tryb Multiplayer: Singleplayer

Opis:
Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Battlefield Hardline jest pierwszą odsłoną podserii należącej do cyklu pierwszoosobowych strzelanin Battlefield. W odróżnieniu od poprzednich części, główną rolę w tworzeniu gry powierzono studiu Visceral Games - autorom kosmicznych survival horrorów Dead Space - a nie, jak to było wcześniej, szwedzkiej ekipie EA DICE. Battlefield Hardline porzuca tradycyjny teatr wojny na rzecz konfliktu innego kalibru - zmagań policji z przestępczością zorganizowaną. Gracz wciela się w Nicka Mendozę, młodego detektywa z Miami, który wyrusza na personalną wendettę po Stanach Zjednoczonych, wymierzoną przeciwko swoim byłym partnerom, których perspektywa szybkiego wzbogacenia się wciągnęła na ścieżkę bezprawia. Stru...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Battlefield Hardline Darmowy odbiór w 20 miastach! Battlefield Hardline Darmowy odbiór w 20 miastach! 47,99 Battlefield Hardline Darmowy odbiór w 20 miastach!
Gra PC Battlefield Hardline + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Gra PC Battlefield Hardline + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 49,9 Gra PC Battlefield Hardline + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
GRA PC BATTLEFIELD HARDLINE GRA PC BATTLEFIELD HARDLINE 49,9 GRA PC BATTLEFIELD HARDLINE
Gra PC Battlefield Hardline Gra PC Battlefield Hardline 49,99 Gra PC Battlefield Hardline
Battlefield Hardline - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Battlefield Hardline - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 54,99 Battlefield Hardline - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Battlefield Hardline - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Battlefield Hardline - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 54,99 Battlefield Hardline - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Battlefield Hardline Battlefield Hardline 89,95 Battlefield Hardline


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: