Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry PlayStation4 /
GTA 5 (PS4)

GTA 5 (PS4)

Parametry:
PEGI (wiek gracza): 18+
Gatunek: akcja
Wersja językowa: polska

Opis:
Gra przystępna będzie w promocyjnej cenie w dniu 6.03.2017r. i odbiór osobisty w tym samym dniu!!! Grand Theft Auto V to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych linii w historii branży gier komputerowych. Tytuł zadebiutował pierwotnie w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Edycja gry na PlayStation 4 jest powiększoną i poprawioną wersją oryginału. Tytuł obsługuje teraz w pełni wysokie rozdzielczości ekranu. Rozszerzono jakość tekstur i trójwymiarowych modeli. Świat gry nabrał nowego życia dzięki zwiększonej liczbie aut i przechodniów. Zmianom uległ system oświetlenia, uszkodzeń pojazdów oraz pogody. Nie zabrakło także nowych zadań i misji, jak też modeli broni, samochodów i opcji modyfikacji wyglądu postaci. Twórcy nie zapomnieli także ...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Gra PS4 GTA V: Premium Edition + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Gra PS4 GTA V: Premium Edition + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! 189 Gra PS4 GTA V: Premium Edition + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
Gra PS4 GTA V (PL Napisy) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Gra PS4 GTA V (PL Napisy) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! 79 Gra PS4 GTA V (PL Napisy) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
Gra PS4 GTA V: Premium Edition Gra PS4 GTA V: Premium Edition 189 Gra PS4 GTA V: Premium Edition
Gra PS4 GTA V Gra PS4 GTA V 79 Gra PS4 GTA V
Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V 89 Grand Theft Auto V


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: