Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Książki / Albumy /
HISTORIA LOTNICTWA W POLSCE TW, praca zbiorowa

HISTORIA LOTNICTWA W POLSCE TW, praca zbiorowa

Parametry:
ISBN: 9788377056608
Oprawa: twarda
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Fenix
Ilość stron: 304
Rok wydania: 2014

Opis:
Blisko sto lat po skonstruowaniu pierwszego w pełni udanego samolotu polskiego autorzy albumu - pasjonaci awiacji - w przystępny i prekursorski sposób opisują najważniejsze wydarzenia z historii lotnictwa w Polsce. Dodatkową atrakcję tej pasjonującej podróży przez dzieje polskiego lotnictwa stanowią ładne zdjęcia (także archiwalne) pokazujące słynne samoloty, szybowce i śmigłowce (takie jak np. Łoś, Sokół czy Wilga), znanych lotników (jak nawet Franciszka Żwirka i Stanisława Wigurę, Michała hr. Scipio del Campo, asów Dywizjonu 303) i konstruktorów (m.in. Czesława Tańskiego i Edwarda Margańskiego) i ważne wydarzenia lotnicze (np. Mistrzostwa świata w lataniu rajdowym i dokładnym, pikniki, pokazy)....
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Historia lotnictwa w Polsce- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). Historia lotnictwa w Polsce- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). 24,99 Historia lotnictwa w Polsce- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
Historia lotnictwa w Polsce- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). Historia lotnictwa w Polsce- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). 25,99 Historia lotnictwa w Polsce- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
Historia lotnictwa w Polsce - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Historia lotnictwa w Polsce - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. 26,39 Historia lotnictwa w Polsce - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
Historia lotnictwa w Polsce Historia lotnictwa w Polsce 30,79 Historia lotnictwa w Polsce
Historia lotnictwa w Polsce - Praca zbiorowa Historia lotnictwa w Polsce - Praca zbiorowa 23,32 Historia lotnictwa w Polsce - Praca zbiorowa


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: