Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry PlayStation4 /
DriveClub (PS4)

DriveClub (PS4)

Parametry:
Producent: Sony
PEGI (wiek gracza): 3+
Gatunek: wyścigi
Wersja językowa: angielska

Opis:
DriveClub Poczuj emocje klubowych wyścigów.DriveClub to doskonale dopracowana gra wyścigowa przygotowana przez Evolution Studios adresowana jedynie do posiadaczy konsoli PlayStation 4. Firma postanowił zaoferować graczom niecodzienne podejście do gatunku gier wyścigowych w której wszystko, co robisz na drodze, może zapewnić nagrody twojemu zespołowi. Zwyciężanie nie polega jedynie na przekroczeniu mety na pierwszej pozycji. Po drodze zawsze masz szansę podjąć się wyzwania, aby zapewnić swojemu klubowi uzupełniające korzyści. DriveClub skupia się na tobie i twoich znajomych, na pracy zespołowej, na wspólnej walce i zdobywaniu nagród - lecz najważniejsze jest dzielenie się wrażeniami z każdego wyścigu. Główne cechy: Dołącz do klubu znakomicie dopracowana gra...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Driveclub PL PS4 Driveclub PL PS4 45 Driveclub PL PS4
Gra PS4 DriveClub + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Gra PS4 DriveClub + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! 65,46 Gra PS4 DriveClub + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
SONY DRIVECLUB PS4 Hits >> BOGATA OFERTA - SZYBKA WYSYŁKA - PROMOCJE - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ! SONY DRIVECLUB PS4 Hits >> BOGATA OFERTA - SZYBKA WYSYŁKA - PROMOCJE - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ! 78,9 SONY DRIVECLUB PS4 Hits >> BOGATA OFERTA - SZYBKA WYSYŁKA - PROMOCJE - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ!
Gra PS4 DriveClub Gra PS4 DriveClub 79 Gra PS4 DriveClub


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: