Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry PlayStation3 /
LEGO Batman 3 Poza Gotham (PS3)

LEGO Batman 3 Poza Gotham (PS3)

Parametry:
Producent: Traveller's Tales
Wersja językowa: polska
Gatunek: akcja
Grupa wiekowa: 7+

Opis:
est to kolejna odsłona popularnej linii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z procesu, która pozwala nam wcielić się Batmana i dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, żeby zwiedzić mnóstwo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem i wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryz...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PS3 LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PS3 69 LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PS3
LEGO Batman 3: Poza Gotham - produkt w magazynie - szybka wysyłka! LEGO Batman 3: Poza Gotham - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 89 LEGO Batman 3: Poza Gotham - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
LEGO Batman 3: Poza Gotham - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! LEGO Batman 3: Poza Gotham - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 89 LEGO Batman 3: Poza Gotham - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Gra PS3 Lego Batman 3 Poza Gotham Gra PS3 Lego Batman 3 Poza Gotham 84,99 Gra PS3 Lego Batman 3 Poza Gotham
GRA PS3 LEGO BATMAN 3 POZA GOTHAM GRA PS3 LEGO BATMAN 3 POZA GOTHAM 76,8 GRA PS3 LEGO BATMAN 3 POZA GOTHAM


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: