Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry Xbox One /
Sunset Overdrive (Xbox One)

Sunset Overdrive (Xbox One)

Parametry:
Gatunek: akcja
Grupa wiekowa: 16+
Producent: Microsoft
Wersja językowa: angielska

Opis:
Sunset Overdrive Sunset Overdrive to dynamiczna strzelanka w otwartym świecie, w której igrasz ze śmiercią, posiadając do dyspozycji cały arsenał niesamowitej broni i nadludzkie umiejętności. W wyniku katastrofy mieszkańcy Twojego miasta zmienili się w groźne supermutanty. Dla wielu oznacza to koniec świata. Ale Ty widzisz to inaczej. Stary szef? Nie żyje. Nudna robota? Już do niej nie wrócisz. Jak wygląda ten koniec świata? To białe płótno, a Ty masz nowy pędzel i paletę naładowaną nabojami. Do dzieła, zacznij tworzyć swoją historię!sprawdź video Główne mocne strony Otwarty świat bez zasad!Skacz po dachach, krusz bariery, zjeżdżaj po drutach wysokiego napięcia i atakuj wrogów ze wszystkich stron. W tej grze jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Sunset Overdrive Xbox One Key Global Sunset Overdrive Xbox One Key Global 45,92 Sunset Overdrive Xbox One Key Global
Sunset Overdrive - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Sunset Overdrive - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 59,99 Sunset Overdrive - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Sunset Overdrive - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Sunset Overdrive - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 59,99 Sunset Overdrive - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Sunset Overdrive XBOX ONE Sunset Overdrive XBOX ONE 29,99 Sunset Overdrive XBOX ONE
Gra XBOX ONE Sunset Overdrive Gra XBOX ONE Sunset Overdrive 49,99 Gra XBOX ONE Sunset Overdrive
Sunset Overdrive XBOX ONE Sunset Overdrive XBOX ONE 29,99 Sunset Overdrive XBOX ONE


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: