Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry na konsole / Gry PlayStation4 /
Hitman (PS4)

Hitman (PS4)

Parametry:
Grupa wiekowa: 3+
Gatunek: akcja
Wersja językowa: angielska

Opis:
HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym to wersja ze steelbookiem, oferująca kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki. Do dyspozycji oddane pozostały wszystkie lokacje i epizody z pierwszego sezonu, poczynając od Prologu, Francji i Włoch, a kończąc na Maroko, Tajlandii, USA i Japonii. Wciel się w postać Agenta 47 i wyeliminuj wysoko postawione osoby, biorąc udział w thrillerze szpiegowskim toczącym się w świecie zabójstw na zlecenie. „Wersja pudełkowa gromadzi w sobie wszystko, czego się nauczyliśmy, dopracowaliśmy i zaktualizowaliśmy w trakcie 10-miesięcznego sezonu. To bezpośredni wynik nieprzerwanego wkładu, procesu tworzenia i uwag od naszych miłośników" - powiedział Hannes Seifert, szef studia IO Interactive. „Dla zwolenników...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 229 Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 229 Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: