Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Motoryzacja / Samochodowy sprzęt Audio/Video / Rejestratory samochodowe /
Media-Tech MT4057

Media-Tech MT4057

Parametry:
Producent: Media-Tech
Przekątna ekranu: 2.7 "
Nośnik: karta microSD
Złącza: mini USB
Rozdzielczość: 1280 x 720

Opis:
Lusterko wsteczne z zastosowaną kamerą samochodową. U-Drive MIRROR LT 4057 to dyskretna kamera zaimplementowana w lusterko samochodowe, nagrywająca obraz jakości HD 720p. Świetnie komponuje się z wnętrzem samochodu i nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu. Kamera gwarantuje niepodważalny dowód na wyjście z każdego niejasnego zdarzenia drogowego. Zaletą urządzenia jest prędki i prosty montaż na lusterku wstecznym samochodu. Nie niezbędne są żadne narzędzia. Kabel zasilający można schować pod okładzinę podsufitki, dzięki temu kamera będzie praktycznie niezauważalna z zewnątrz. Zaimplementowany ekran LCD o przekątnej 2,7 cala niezwłoczna dokumentacja fotograficzna szkód, jak i wykonanie fotografii lokazli Pewny, bezpieczny i przystępny montaż na lusterku wstec...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Wideorejestrator MEDIA-TECH MT4057 + DARMOWY TRANSPORT! Wideorejestrator MEDIA-TECH MT4057 + DARMOWY TRANSPORT! 139,99 Wideorejestrator MEDIA-TECH MT4057 + DARMOWY TRANSPORT!
Media-Tech U-Drive Mirror LT MT4057 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Media-Tech U-Drive Mirror LT MT4057 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 139,99 Media-Tech U-Drive Mirror LT MT4057 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: