Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sport i hobby / Fitness / Orbitreki /
Kettler Cross P

Kettler Cross P

Parametry:
Producent: Kettler
Waga urządzenia: 60 kg

Opis:
Dbasz o własne samopoczucie i chcesz sprawić sobie domowe urządzenie do ćwiczeń? Jeśli tak jest, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego, który Ci w tym pomoże. Zobacz Kettler Cross P i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie. WprowadzenieTrenażer eliptyczny - czy orbitrek - jeśli wolimy tę nazwę, to urządzenie do ćwiczeń, które świetnie łączy aktywizację różnych partii mięśni z przyjemnością wykonywania ćwiczeń fizycznych. Warto dodać, że ćwiczenie na takim urządzeniu daje bardzo dobre efekty, nie tylko pod względem poprawienia kondycji, ale także w przypadku zrzucania wagi czy podniesienia wytrzymałości i wydajności organizmu. Orbitreki umożliwiają realizowanie optymalnego dla użytkownika programu ćwiczeń, niezależnie od pogody czy po...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Orbitrek Kettler Axos Cross P Orbitrek Kettler Axos Cross P 1999 Orbitrek Kettler Axos Cross P
Kettler Cross P - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Kettler Cross P - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 1999 Kettler Cross P - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Kettler Cross P - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Kettler Cross P - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 2199 Kettler Cross P - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: