Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sprzęt AGD / Pielęgnacja i higiena / Prostownice i karbownice /
BaByliss ST395E

BaByliss ST395E

Parametry:
Producent: BaByliss
Kolor: fioletowy
Rodzaj: prostownica
Maksymalna temperatura: 230 °C
Jonizacja: tak

Opis:
Prostownica parowa ST395E – I-Pro 230 Steam – proste włosy pełne blasku już za pierwszym pociągnięciem! Rewolucja w stylizacji dla pięknych włosów Fryzura jest decydującą i nieodłączną częścią dobrego wyglądu. BaByliss, szukając odpowiedzi na zapotrzebowania swoich konsumentek i z myślą o ich pięknych włosach, stworzył prostownicę parową ST395E, która jest połączeniem sprawności w stylizacji i ochrony włosów. Prostownica pozostała zaprojektowana specjalnie dla kobiet, mających niełatwe i wymagające w stylizacji włosy, żeby prostowanie włosów stało się zabiegiem szybkim i przyjemnym. Zastosowana w prostownicy funkcja pary nawilża włosy, sprawiając, że nie są narażone na wysuszenie. To wyśmienite rozwiązanie dla posiadaczek włosów cienki...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Prostownica parowa BABYLISS ST395E + DARMOWY TRANSPORT! Prostownica parowa BABYLISS ST395E + DARMOWY TRANSPORT! 229,24 Prostownica parowa BABYLISS ST395E + DARMOWY TRANSPORT!
Prostownica parowa BABYLISS ST395E Prostownica parowa BABYLISS ST395E 299 Prostownica parowa BABYLISS ST395E
BaByliss prostownica ST395E - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! BaByliss prostownica ST395E - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! 285 BaByliss prostownica ST395E - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: