Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sport i hobby / Elektronika sportowa / Pulsometry /
Polar A360

Polar A360

Parametry:
Producent: Polar
Funkcje: datownik, alarm, krokomierz, ekran dotykowy, licznik kalorii, funkcje treningowe

Opis:
Polar A360 z pomiarem tętna z nadgarstka, świetnie nadający się do fitness cross-trening To pierwszy wodoodporny monitor aktywności z zastosowanym pulsometrem optycznym, który umożliwia nie tylko monitorowanie tętna z nadgarstka, lecz także monitorowanie całodobowej aktywności i spersonalizowane wskazówki treningowe i jest wysmakowanym zegarkiem, zezwalającym odbierać powiadomienia z urządzeń przenośnych i barwny ekran dotykowy. Polar A360 to wyjątkowy pomocnik intensywnego trybu życia! Dzięki niemu trening oparty na tętnie będzie łatwiejszy i komfortowojszy niżeli kiedykolwiek wcześniej. Monitorowanie akcji serca przebiega sprawnie i nie wymaga dodatkowych czynności – obojętnie czy biegasz, trenujesz na siłowni, czy jedziesz rowerem do pracy, wystarczy mocnie...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Pulsometr Polar A360, rozmiar S białe Pulsometr Polar A360, rozmiar S białe 587 Pulsometr Polar A360, rozmiar S białe
Pulsometr Polar A360, rozmiar M Czarne Pulsometr Polar A360, rozmiar M Czarne 587 Pulsometr Polar A360, rozmiar M Czarne
Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (czarny) Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (czarny) 789 Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (czarny)
Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (niebieski) Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (niebieski) 789 Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (niebieski)
Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (biały) Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (biały) 789 Polar A360 - monitor aktywności z pomiarem tętna (biały)


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: