Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dla dzieci / Artykuły szkolne i plastyczne / Pozostałe artykuły szkolne i plastyczne /
Ucieczki - Urszula Kozioł z kategorii Pozostałe artykuły szkolne i plastyczne

Ucieczki - Urszula Kozioł z kategorii Pozostałe artykuły szkolne i plastyczne

Parametry:

Opis:
Nowe wiersze jednej z najwybitniejszych poetek polskich niosące nie mniejszy ładunek emocji niż liryki z poprzedniego, nominowanego do Nike, tomu Klangor. Poezja jest dla Urszuli Kozioł narzędziem, którym poetka wnikliwie bada osamotnienie po śmierci męża, ból odchodzenia i traumę starości - roztargnienie, zapominanie, zdziwienie ",znikaniem",. Dramaturgicznym środkiem ciężkości tomu jest wstrząsający poemat Ucieczki, w którym mrok traumy wojennych wygnańców okrywa dzieje ludzkości od antyku przez II wojnę światową aż po współczesne tragedie rozgrywające się u wybrzeży Europy....
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Ucieczki - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. Ucieczki - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. 18,93 Ucieczki - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł.
Ucieczki - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 49,90 zł. Ucieczki - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 49,90 zł. 19,5 Ucieczki - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 49,90 zł.
Ucieczki Ucieczki 20,65 Ucieczki
Ucieczki Urszula Kozioł Ucieczki Urszula Kozioł 20,8 Ucieczki Urszula Kozioł
Ucieczki - Urszula Kozioł Ucieczki - Urszula Kozioł 21,37 Ucieczki - Urszula Kozioł
Ucieczki - Kozioł Urszula Ucieczki - Kozioł Urszula 21,89 Ucieczki - Kozioł Urszula
Ucieczki - Darmowa dostawa! Ucieczki - Darmowa dostawa! 24 Ucieczki - Darmowa dostawa!
Ucieczki Ucieczki 24,3 Ucieczki


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: