Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dla dzieci / Artykuły szkolne i plastyczne / Pozostałe artykuły szkolne i plastyczne /
Czar Chanel - Paul Morand

Czar Chanel - Paul Morand

Parametry:

Opis:
Autobiografia Coco Chanel ilustrowana przez Karla Lagerfelda Byłam nieposłusznym dzieckiem, nieposłuszną kochanką i wojowniczą projektantką, prawdziwym Lucyferem... Napisano o niej wiele książek, powiedziano wiele prawd, półprawd i kłamstw. W tej Coco Chanel sama opowiada o własnym życiu oraz o micie, który zrósł się z nią jak idealnie skrojona garsonka. Zabiera nas w świat smutnego dzieciństwa u znienawidzonych ciotek w Owernii, do Deauville 1914 roku, gdzie ze swetrów stajennych i treningowych trykotów szyje pierwsze dżerseje dla kurortowych elegantek, na gwarne spotkania przy rue Cambon, których stałymi bywalcami są Picasso, Cocteau, Cendrars, Satie, Braque i Lipschitz, uchyla drzwi do swojej pracowni, opowiada o wieloletnich przyjaźniach z Misią Sert, Diagi...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Czar Chanel - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. Czar Chanel - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. 21,78 Czar Chanel - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł.
Czar Chanel - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 49,90 zł. Czar Chanel - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 49,90 zł. 22,68 Czar Chanel - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 49,90 zł.
Czar Chanel Morand Paul Czar Chanel Morand Paul 24,2 Czar Chanel Morand Paul
Czar Chanel - Paul Morand Czar Chanel - Paul Morand 24,78 Czar Chanel - Paul Morand
Czar Chanel - Coco Chanel Czar Chanel - Coco Chanel 24,99 Czar Chanel - Coco Chanel
Czar chanel Czar chanel 28,27 Czar chanel


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: