Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sport i hobby / Zwierzęta / Psy / Obroże dla psów /
foresto obroża dla psów i kotów o masie ciała poniżej 8kg długość 38 cm. marki Bayer

foresto obroża dla psów i kotów o masie ciała poniżej 8kg długość 38 cm. marki Bayer

Parametry:
Producent: Bayer

Opis:
Obroża Foresto firmy Bayer to artykuł służący do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus, a takżeIxodes ricinus i pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis u psów. To sprawne i ekonomiczne rozwiązanie: pewna i pełna ochrona na cały sezon. Działa efektywne na larwy, nimfy i dorosłe osobniki kleszczy. Obroża jest wodoodporna i bezzapachowa. Odcień szary. zapewnia aż 7 do 8 miesięcy bez kleszczy i pcheł! Najlepiej gdy obroża jest zakładana przed początkiem sezonu występowania pcheł lub kleszczy. Skuteczność przeciwpchelna zostaje osiągnięta natychmiast po założeniu obroży. W sytuacji uprzedniego występowania kleszczy u psa przed rozpoczęciem leczenia, założenie obroży może w ciągu 48 godzin nie spowodować ...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Brak foto BAYER FORESTO kot i mały pies do 8 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ! 74 BAYER FORESTO kot i mały pies do 8 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
BAYER Foresto - Obroża obroża przeciw pchłom i kleszczom dla kotów i małych psów (dł. 38cm) BAYER Foresto - Obroża obroża przeciw pchłom i kleszczom dla kotów i małych psów (dł. 38cm) 111,9 BAYER Foresto - Obroża obroża przeciw pchłom i kleszczom dla kotów i małych psów (dł. 38cm)


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: