Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry komputerowe /
Battlefield 1 (PC)

Battlefield 1 (PC)

Parametry:
Producent: Electronic Arts
Wersja językowa: polska
Gatunek: akcja
Przedział wiekowy: 18+
Nośnik: DVD
Tryb Multiplayer: nie

Opis:
Broń W Battlefield™ 1 otrzymasz dostęp do ogromnego arsenału rozmaitego typu broni, z których większość wyprodukowano albo udoskonalono w trakcie sporej Wojny. W jego skład wejdą potężne strzelby, szybkostrzelne pistolety maszynowe, niszczycielskie rkm-y, zbalansowane karabiny samopowtarzalne, przydatna w nieprzystępnych chwilach broń osobista, niezawodne karabiny snajperskie i obszerny wybór broni do walki wręcz, w tym łopaty i pałki okopowe. Bez względu na to, jaki fason gry preferujesz, będziesz miał z czego wybierać. Klasy Wykorzystuj swoje silne strony, wcielając się w żołnierza należącego do jednej z pięciu klas. Jako szturmowiec korzystaj z umiejętności walki w zwarciu i gadżetów przeciwpancernych. Jako żołnierz wsparcia zaopatruj członków zespo...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Battlefield 1 Origin CD Key Battlefield 1 Origin CD Key 135,54 Battlefield 1 Origin CD Key
Battlefield 1 PL PC Battlefield 1 PL PC 114,99 Battlefield 1 PL PC
Battlefield 1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Battlefield 1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 119 Battlefield 1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Battlefield 1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Battlefield 1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 119 Battlefield 1 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Battlefield 1 PL + Steelbook PC Battlefield 1 PL + Steelbook PC 159,99 Battlefield 1 PL + Steelbook PC
Gra BATTLEFIELD 1 (PC) Gra BATTLEFIELD 1 (PC) 136 Gra BATTLEFIELD 1 (PC)
Battlefield 1 (PC) - Electronic Arts Battlefield 1 (PC) - Electronic Arts 169,99 Battlefield 1 (PC) - Electronic Arts


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: