Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry komputerowe /
FIFA 17 (PC)

FIFA 17 (PC)

Parametry:
Producent: Electronic Arts
Wersja językowa: polska
Gatunek: sportowa
Grupa wiekowa: 3+
Wersja: pudełkowa
Tryb Multiplayer: nie

Opis:
Gra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite, jeden z najkorzystniejszych w branży, by umożliwić graczom rozgrywanie meczów wyglądających równie, jak w telewizji, i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych poprzez postacie o wyraźnych charakterach, okazujące prawdziwe emocje. FIFA 17 wprowadza tryb „Droga do sławy”— wciągającą realistyczną opowieść fabularną z kinową narracją. Gracze wcielą się w postać Aleksa Huntera, obiecującego młodego piłkarza debiutującego w Premier League. W rozgrywce wprowadzono daleko idące zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku, tak by gracze mogli zapanować nad każdą chwilą meczu. Gra oparta na Frostbite Frostbite to jeden z naj...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
FIFA 17 Origin CD Key FIFA 17 Origin CD Key 83,14 FIFA 17 Origin CD Key
FIFA 17 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! FIFA 17 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 109 FIFA 17 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
FIFA 17 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! FIFA 17 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 109 FIFA 17 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Gra PC FIFA 17 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT! Gra PC FIFA 17 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT! 114,99 Gra PC FIFA 17 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
Gra PC FIFA 17 Gra PC FIFA 17 110,65 Gra PC FIFA 17


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: