Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Telefony i akcesoria / Telefony komórkowe /
Kruger & Matz Iron

Kruger & Matz Iron

Parametry:
Producent: Kruger & Matz
System operacyjny: dedykowany
Wbudowany aparat cyfrowy: 0.3 Mpx

Opis:
Jego sia tkwi w prostocieTelefon komrkowy IRON to doskonae w swej prostocie narzdzie, ktre pozwoli Ci pozosta w kontakcie z rodzin albo wsppracownikami. Jest on dedykowany dla zwolennikw konwencjonalnych rozwiza, ktrzy wymagaj od telefonu wytrzymaoci i bezawaryjnoci. konkretny kompanKompaktowe rozmiary telefonu sprawiaj, e pewnie ley w doni umoliwiajc wygodn obsug. Dziki umocnionej obudowie, niezalenie od tego w jak cikich warunkach si znajdujesz, IRON wytrzyma naprawd dużo. Ponadto nie straszne mu deszcze i piachy. Urzdzenie atest IP68, co oznacza, e jest wytrzymały na wnikanie pyw, a także wody. Dua moc w drobnej obudowieTelefon KrugerMatz IRON skrywa w małej obudowie 2 calowy wywietlacz i pojemn bateri 2000 mAh, ktra sprawia, e choćby w najciszych warunkach moesz korzysta z funkcjo...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Telefon KRUGER&MATZ Iron 2 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Telefon KRUGER&MATZ Iron 2 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 150,43 Telefon KRUGER&MATZ Iron 2 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
Telefon KRUGER&MATZ Iron 2S + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Telefon KRUGER&MATZ Iron 2S + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 220,54 Telefon KRUGER&MATZ Iron 2S + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: