Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sprzęt RTV / Audio / Słuchawki /
Plantronics BackBeat FIT

Plantronics BackBeat FIT

Parametry:
Producent: Plantronics
Mikrofon: tak
Regulacja głośności: nie
Rodzaj połączenia: bezprzewodowe
Typ: douszne

Opis:
Bądź ciągle w ruchu z ultralekkimi, bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi BackBeat FIT 350. Dzięki bezpiecznym zaczepom na uszy i klipsowi pozostają zrównoważone w każdych warunkach. Bateria starczy, na sześciogodzinny wyczerpujący trening.Głęboki, bogaty dźwiękW dziedzinie dźwięku nie ma kompromisów. Dzięki 6-milimetrowym przetwornikom i rewelacyjnemu wykonaniu wkładek, które blokują szumy z otoczenia, te dyskretne i ultralekkie słuchawki douszne dają głęboki i bogaty odsłuch.powiększona stabilnośćCiągle się ruszasz, ale twoje słuchawki nie powinny. Z bezpiecznymi zaczepami na ucho, zastrzeżonymi wkładkami ze stabilizatorami i klipsem, który można przymocować do koszuli, BackBeat FIT 350 jest za każdym razem na miejscu.wytrzymały na warunki pogodow...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Plantronics BackBeat FIT 305 - Sportowe słuchawki z mikrofonem (czarne/szare) Plantronics BackBeat FIT 305 - Sportowe słuchawki z mikrofonem (czarne/szare) 259 Plantronics BackBeat FIT 305 - Sportowe słuchawki z mikrofonem (czarne/szare)
Plantronics BackBeat FIT 350 - Bezprzewodowe słuchawki sportowe, Multipoint (czarny/szary) Plantronics BackBeat FIT 350 - Bezprzewodowe słuchawki sportowe, Multipoint (czarny/szary) 419 Plantronics BackBeat FIT 350 - Bezprzewodowe słuchawki sportowe, Multipoint (czarny/szary)


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: