Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dom i ogród / Systemy i zabezpieczenia / Systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne / Nawilżacze powietrza /
Hb uh2005

Hb uh2005

Parametry:
Producent: HB

Opis:
OPIS towaru: UTT (Ultrasonic Transducer Technology)to technika nawilżania powietrza przy użyciu specjalnego przetwornika ultradźwiękowego.Dzięki nad wyraz silnemu przetwornikowi nawilżacz emituje widoczną mgiełkę wodną o cząsteczkach wielkości 1 – 5 um. dopełniającą zaletą tej tej technologii jest fakt, że napełniając zbiornik chłodną wodą możemy uzyskać efekt obniżenia temperatury w pomieszczeniu. WCF (Water Ceramic Filter) to specjalnie skomponowany wkład ceramiczny, który redukuje z wody związki wapnia i innych minerałów sprawiając, że staje się ona mniej twarda. ponadto działanie antybakteryjnie i eliminuje z wody nieprzyjemne aromaty.CO DAJE NAM I JAK DZIAŁA NAWILŻACZ POWIETRZA?Jakość powietrza w mieszkaniu ma widoczny wpływ na funkcjonowanie o...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DP + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DP + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! 88,9 Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DP + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DBL + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DBL + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! 94,9 Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DBL + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DBL Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DBL 94,9 Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DBL


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: