Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Książki / Zdrowie, medycyna, uroda /
Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Muller, PZWL

Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Muller, PZWL

Parametry:
ISBN: 9788320058062
Oprawa: twarda
Autor: Sven-David Müller
Wydawnictwo: PZWL
Ilość stron: 96
Rok wydania: 2003

Opis:
Czy odczuwają Państwo dolegliwości wątroby albo pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych? Schorzenia takie wymagają przeróżnej diety. Zawarte w książce przepisy kulinarne, opracowane z myślą o potrzebach osób cierpiących na takie choroby, pogrupowano. uwzględniając przeważnie występujące - kamicę żółciową, stłuszczenie wątroby i marskość wątroby. Autorzy proponują urozmaicone posiłki przy kamicy żółciowej, jednostajne żywienie przy stłuszczeniu wątroby, przepisy z małą zawartością białka przy marskości wątroby, a w każdym przepisie podają zawartość miedzi i żelaza....
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! 14,72 Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!
Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych 13,8 Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych
Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Müller (EPUB) Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Müller (EPUB) 15,2 Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Müller (EPUB)
Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Müller (MOBI) Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Müller (MOBI) 15,2 Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych - Sven-David Müller (MOBI)


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: