Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sport i hobby / Zwierzęta / Psy / Obroże dla psów /
Bayer Foresto obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów i kotów o wadze do 8kg [

Bayer Foresto obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów i kotów o wadze do 8kg [

Parametry:
Producent: Bayer

Opis:
Foresto 1,25 g + 0,56 g obroża dla kotów i psów ≤ 8 kg towar z długą datą ważności - do roku 2023 Obroża Foresto to artykuł służący do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus orazIxodes ricinus oraz pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis u psów i kotów. To wyjątkowo skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie: pewna i pełna ochrona na cały sezon. Działa efektywne na larwy, nimfy i dorosłe osobniki kleszczy. Obroża jest wodoodporna.Bezzapachowa obroża, w odcieniu szarym asygnowana dla kotów i psów, których masa ciała nie przekracza 8 kg. Długość: 38 cm wyszczególnionia lecznicze dla poszczególnych gatunków: Koty:W celu leczenia i zapobiegania inwazji pcheł (Ctenocephalides felis) przez okres 7 - 8 miesięcy...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Brak foto BAYER FORESTO Obroża dla psa i kota przeciw kleszczom i pchłom poniżej 8 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ! 69,99 BAYER FORESTO Obroża dla psa i kota przeciw kleszczom i pchłom poniżej 8 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
Bayer Foresto Obroża dla psów i kotów o masie ciała poniżej 8kg długość 38 cm. Bayer Foresto Obroża dla psów i kotów o masie ciała poniżej 8kg długość 38 cm. 80 Bayer Foresto Obroża dla psów i kotów o masie ciała poniżej 8kg długość 38 cm.


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: