Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Gry i konsole / Gry towarzyskie / Gry planszowe /
Rebel Abalone travel - edycja polska (3558380018445)

Rebel Abalone travel - edycja polska (3558380018445)

Parametry:
Producent: Rebel

Opis:
Abalone to fascynująca gra, w której proste zasady łączą się z niezliczoną mnogością możliwości a do tego... Kontaktem z fantastycznie wytworzonymi elementami gry!Tym razem, możecie w nią zagrać wszędzie tam, gdzie wymiary "szerokiej" edycji mogły być przeszkodą - w samochodzie. Pociągu, na taborecie lub do śniadania! Edycja podróżna Abalone Classic to znakomite rozwiązanie, gdy brakuje Ci miejsca, lecz wciąż chcesz posiadać tą znakomita grę!Na czym to polega?Dwóch graczy zasiada do sześciokątnej planszy z wgłębieniami, w której umieszcza się po 14 białych kul i 14 czarnych. Gracze na przemian popychają swoje kule tak, aby ostatecznie wypchnąć poza planszę 6 kul przeciwnika. Przepycha się 1,2 lub 3 swoje bile (znajdujące się w jednej linii...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Gra REBEL Abalone Travel (edycja polska) Gra REBEL Abalone Travel (edycja polska) 28 Gra REBEL Abalone Travel (edycja polska)
Gra Abalone Travel edycja polska Gra Abalone Travel edycja polska 32,99 Gra Abalone Travel edycja polska
Abalone Travel - edycja polska Abalone Travel - edycja polska 34 Abalone Travel - edycja polska
Gra Abalone Travel edycja polska - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! Gra Abalone Travel edycja polska - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! 28,12 Gra Abalone Travel edycja polska - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!
Abalone travel Abalone travel 31 Abalone travel


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: