Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Sport i hobby / Modelarstwo / Modele RC / Drony /
Syma Dron x5sw

Syma Dron x5sw

Parametry:
Producent: SYMA
Rodzaj: quadrocopter
Czas lotu: 8 min
Funkcje: żyroskop

Opis:
DRON SYMA X5SW DRON SYMA X5SW KAMERA HD FPV genialnY DRON SYMA X5SW to godny polecenia dron z bogatymi technologiami w szczególnie dobrej cenie! Dron znanego producenta SYMA charakteryzuje się posiadaniem takich części jak 6-osiowy system kontroli lotu, kamera HD z Wi-Fi, czy osiem śmigieł. To wszystko znajduje się w tym nad wyraz efektywnym i praktycznym urządzeniu. Nad wyraz wygodny i prosty w obsłudze pilot sterowania, pozwoli na trafnyą obsługę tego urządzenia. - zasięg nawet do 100 metrów- widowiskowe akrobacje w powietrzu- wbudowana kamera HD z Wi-Fi- znaczna stabilność lotu- do 10 minut lotu na jednym ładowaniu- pilot zdalnego sterowania wartość: 149 zł niemało możliwości SYMA X5SW to dron, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów, dostarcza użytkownikowi...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Dron SYMA X5SW Czarny + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Dron SYMA X5SW Czarny + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 178,18 Dron SYMA X5SW Czarny + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
Dron SYMA X5SW Biały + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! Dron SYMA X5SW Biały + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! 219 Dron SYMA X5SW Biały + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
Dron SYMA X5SW Czarny Dron SYMA X5SW Czarny 229,99 Dron SYMA X5SW Czarny
Dron Syma X5SW Dron Syma X5SW 299 Dron Syma X5SW


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: