Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dla dzieci / Zabawki / Klocki dla dzieci /
Lego FRIENDS Sklep dla surferów w heartlake heartlake surf shop 41315

Lego FRIENDS Sklep dla surferów w heartlake heartlake surf shop 41315

Parametry:
Producent: Lego
Kod Producenta: 41315

Opis:
LEGO Friends Sklep dla surferów w Heartlake 41315 Sklep dla surferów w Heartlake z kolekcji LEGO® Friends mieści kasę i przeróżnego rodzaju akcesoria wakacyjne. Możesz tu wypożyczyć sprzęt do sportów wodnych: deski surfingowe, kajak, wiosła, płetwy i wodoodporny aparat fotograficzny. Na zewnątrz sklepu jest plaża z leżakiem i prysznicem, a także pomost z bojami i kamieniem, na którym mieszka foka. W komplecie minilaleczka. W zestawie minifigurka: Mia w kostiumie kąpielowym i figurka: foka Velvet.W zestawie sklep dla surferów z otwieranymi drzwiami, plażą z leżakiem, pomostem z bojami, stojakiem na deski surfingowe, kajakiem do zbudowania, a także kamieniem dla foki.Akcesoria: wiosło, dwie deski surfingowe, wodoodporny aparat fotograficzny, okulary przeciwsłoneczn...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
LEGO® Friends 41315 Sklep dla Surferów Heartlake - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! LEGO® Friends 41315 Sklep dla Surferów Heartlake - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! 71 LEGO® Friends 41315 Sklep dla Surferów Heartlake - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
Friends Sklep dla surferów w Heartlake - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! Friends Sklep dla surferów w Heartlake - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! 64,9 Friends Sklep dla surferów w Heartlake - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: