Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Telefony i akcesoria / Akcesoria telefoniczne / Futerały i pokrowce do telefonów /
Guess guhcs8gluflgo samsung galaxy s8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (3700740400500)

Guess guhcs8gluflgo samsung galaxy s8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (3700740400500)

Parametry:
Producent: Guess
Przeznaczenie: Samsung

Opis:
Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich oraz akcesoriów. Guess uwydatniający się bezkompromisową jakością i nierozłącznością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów mobilnych wszystko to czym zachwyca w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo oraz nieszablonowy wygląd sprzętów mobilnych, powstała atrakcyjna kolekcja, która olśniewa estetyką, wykonaniem i stylem. Etui dedykowano do ochrony przed porysowaniem Samsunga Galaxy S8, a tworzono z wytrzymałego TPU, które charakteryzuje wysoka przezroczystość i smukłość. Smartfon bezpiecznie spoczywa w wyśmienicie wytwarzanej konstrukcji, która osłania go z tyłu oraz po bokach w żaden sposób nie psując estetyki smartfona. Naw...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Guess GUHCS8GLUFLGO Samsung Galaxy S8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Guess GUHCS8GLUFLGO Samsung Galaxy S8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 79 Guess GUHCS8GLUFLGO Samsung Galaxy S8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Guess GUHCS8GLUFLGO Samsung Galaxy S8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! Guess GUHCS8GLUFLGO Samsung Galaxy S8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia! 79,99 Guess GUHCS8GLUFLGO Samsung Galaxy S8 (złoty) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: