Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Motoryzacja / Samochodowy sprzęt Audio/Video / Rejestratory samochodowe /
Mio MiVue 792 WiFi

Mio MiVue 792 WiFi

Parametry:
Producent: Mio
Przekątna ekranu: 2.7 "
Nośnik: karta microSD

Opis:
videorejestrator Mio mivue™ 792 D Jest to najszczególniej zaawansowany model naszych kamer do auta. Dzięki bardzo czytelnemu i ostremu obrazowi, lepszej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia wyśmienicie uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze. wykorzystanie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis™ o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni powoduje, iż jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma nieprzeciętny kontrast i wysokie nasycenie odcieni, co usprawnia dokładny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery zaczyna się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu. STARVIS CMOS - doskonała jakość obrazu w nocy Nagrywanie w rozd...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Mio MiVue 792 WiFi Pro - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Mio MiVue 792 WiFi Pro - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 749 Mio MiVue 792 WiFi Pro - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
MIO wideorejstrator samochodowy MiVue 792 WiFi Pro - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! MIO wideorejstrator samochodowy MiVue 792 WiFi Pro - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! 749 MIO wideorejstrator samochodowy MiVue 792 WiFi Pro - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: