Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Książki / Książki dla dzieci i młodzieży / Książki dla dzieci /
Agi Bagi. Nowy lasek - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł., Muza

Agi Bagi. Nowy lasek - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł., Muza

Parametry:
ISBN: 9788328701946
Oprawa: twarda
Autor: Iwona Krynicka
Wydawnictwo: Muza
Ilość stron: 10
Rok wydania: 2015

Opis:
Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch stronach mieszkają plemiona Agingów i Bagingów. Wszystko, co się wydarza na Agi, ma wpływ na to, co się dzieje na Bagi i na odwrót. Jeśli na Agi wydarzy się jakaś katastrofa, także na Bagi będą problemy. seria Agi Bagi w nieszablonowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość naturalna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom Agi Bagi. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu krajach świata....
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Agi Bagi. Nowy lasek - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Agi Bagi. Nowy lasek - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. 5,38 Agi Bagi. Nowy lasek - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
Agi Bagi. Nowy lasek- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). Agi Bagi. Nowy lasek- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). 5,38 Agi Bagi. Nowy lasek- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
Agi Bagi. Nowy lasek- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). Agi Bagi. Nowy lasek- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). 5,99 Agi Bagi. Nowy lasek- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
Agi Bagi. Nowy lasek Agi Bagi. Nowy lasek 4,88 Agi Bagi. Nowy lasek
Agi Bagi. Nowy lasek - Iwona Krynicka Agi Bagi. Nowy lasek - Iwona Krynicka 4,6 Agi Bagi. Nowy lasek - Iwona Krynicka


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: