Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Książki / Książki dla dzieci i młodzieży / Książki dla dzieci /
My Little Pony Podróże z bajkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. (2018)

My Little Pony Podróże z bajkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. (2018)

Parametry:
ISBN: 9788328130364
Oprawa: miękka
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 80
Rok wydania: 2018

Opis:
Podróże minimalne i duże w towarzystwie kucyków to zabawa na sto dwa! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na spacer, czy do przyjaciela, dzięki komfortowej rączce za każdym razem możesz zabrać tę książeczkę ze sobą! Z tą książeczką-walizeczką już nie grozi ci nuda! Pomóż Fluttershy układać domino, razem ze Scootaloo rozwiąż zadanie matematyczne, uporządkuj babeczki zagubionej Pinkie Pie i sporo, sporo innych! Czeka na Ciebie mnóstwo różnych zadań – między innymi połącz kropki, labirynty, wykreślanki. Każda strona to nowe, zupełnie inne zadanie. Dzięki kucykowym łamigłówkom ćwiczysz pamięć, umiejętność logicznego myślenia i koordynację wizualnie-ruchową. W środku wyszukasz 2 strony pełne kolorowych naklejek. W towarzystw...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
My Little Pony Podróże z bajkami- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). My Little Pony Podróże z bajkami- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). 13,64 My Little Pony Podróże z bajkami- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
My Little Pony Podróże z bajkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. My Little Pony Podróże z bajkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. 13,64 My Little Pony Podróże z bajkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
My Little Pony Podróże z bajkami- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). My Little Pony Podróże z bajkami- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). 14,74 My Little Pony Podróże z bajkami- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
My Little Pony. Podróże z bajkami My Little Pony. Podróże z bajkami 13,99 My Little Pony. Podróże z bajkami
My Little Pony Podróże z bajkami - Praca zbiorowa My Little Pony Podróże z bajkami - Praca zbiorowa 14,5 My Little Pony Podróże z bajkami - Praca zbiorowa


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: