Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dla dzieci / Zabawki / Klocki dla dzieci /
75932 POŚCIG RAPTORÓW (Jurassic Park Velocitaptor chase) - KLOCKI LEGO JURASSIC WORLD

75932 POŚCIG RAPTORÓW (Jurassic Park Velocitaptor chase) - KLOCKI LEGO JURASSIC WORLD

Parametry:
Producent: Lego
Grupa wiekowa: 6+
Kod Producenta: 75932

Opis:
Pobaw się w chowanego z welociraptorem! Odtwórz klasyczną scenę z oryginalnego filmu Park Jurajski w tym interesującym komplecie LEGO z okazji 25. Rocznicy wydania tego kultowego filmu. Otwórz szafkę w kuchni i ukryj w niej Lexa i Tima Murphyego przed polującym welociraptorem. Użyj funkcji zamykanych drzwi, aby nie wpuścić dinozaura do sterowni komputerowej, a potem przebij się przez okno i kontynuuj pościg. Ten pakiet z dinozaurami posiada cztery minifigurki i figurkę welociraptora.- W pakiecie cztery minifigurki: Alan Grant, Ellie Sattler, Lex Murphy i Tim Murphy, a także figurka welociraptora.- Sterownia komputerowa składa się z laboratorium i aneksu kuchennego.- W sterowni znajduje się biurko z komputerem, drabina, telefon, kamera monitoringu, system zamykania drzwi i...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
LEGO JurassicWorld 75932 Pościg raptorów - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! LEGO JurassicWorld 75932 Pościg raptorów - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! 174 LEGO JurassicWorld 75932 Pościg raptorów - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
Jurassic World Pościg raptorów - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! Jurassic World Pościg raptorów - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! 186,24 Jurassic World Pościg raptorów - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!
Jurassic World Pościg raptorów Jurassic World Pościg raptorów 252,91 Jurassic World Pościg raptorów


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: