Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dla dzieci / Zabawki / Klocki dla dzieci /
Lego CITY Pociąg pasażerski 60197

Lego CITY Pociąg pasażerski 60197

Parametry:
Producent: Lego
Grupa wiekowa: 6+
Kod Producenta: 60197

Opis:
Podróżuj po mieście LEGO City komfortowym pociągiem pasażerskim! Wsiądź do pociągu z zestawu LEGO City 60197 Pociąg pasażerski! Ten ciekawy pojazd wyposażony jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth i otwieranym nosem, kabinę maszynisty z otwieranym oknem oraz dwa wagony z siedzeniami, stolikami i zdejmowanymi dachami. W pakiecie jest także kolisty tor składający się z 16 wykrzywionych i 4 prostych fragmentów, peron do zbudowania z dwoma siedzeniami i mapą połączeń kolejowych, sygnalizacja kolejowa i cztery minifigurki LEGO. W zestawie cztery minifigurki LEGO: dwoje pasażerów, konduktor pociągu i pracownik kolei.Pojazd wyekwipowany jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth i otwieranym nosem, pantograf na dachu, kabinę maszynisty z otwieranym oknem, a tak...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
LEGO City 60197 Pociąg pasażerski - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! LEGO City 60197 Pociąg pasażerski - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! 405 LEGO City 60197 Pociąg pasażerski - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
Klocki City Pociąg pasażerski - DARMOWA DOSTAWA!!! Klocki City Pociąg pasażerski - DARMOWA DOSTAWA!!! 399 Klocki City Pociąg pasażerski - DARMOWA DOSTAWA!!!


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: