Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Elektryczne przecinarki do glazury - sposób wykorzystania

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Elektryczne przecinarki do glazury - sposób wykorzystania

Planujesz zbudować dom, wyremontować mieszkanie, a może pracujesz w branży budowlanej? W każdej z powyższych sytuacji powinieneś rozważyć zakup elektrycznego przecinaka do glazury.

Jest to urządzenie służące do cięcia glazury, a więc materiału, który jest popularnie stosowany do wykańczania ścian w kuchni i łazience. Decydując się nawet na remont w łazience i dokonując zakupu glazury często będziesz miał do czynienia z koniecznością dopasowania glazury, np. do elementów sanitarnych. Wtedy może zajść konieczność odpowiedniego przycięcia kafelki. Jeżeli nie zależy Ci na dokładnym i równym kształcie Twoich ścian to możemy spróbować "domowymi sposobami" przeciąć płytkę kafelkową. Jednakże, jeśli chcesz stworzyć równa przestrzeń wokół siebie i zadowolenie całej rodziny to koniecznie powinieneś skorzystać z elektrycznej przecinarki do glazury.

Przecinarka do glazury Dedra DED7828 to wszystko to, w co powinna być wyposażona dobrej jakości przecinarka. Po pierwsze Dedra DED7828 posiada przesuwaną głowicą tnącą, która dostosowuje kształt płytki to potrzeb klienta, a mianowicie za jej pomocą można stworzyć płytkę kafelkową, której cięcie odbywa się wzdłużne pasków, poprzecznie, wzdłuż przekątnej, czy z ukosa.

Po drugie elektryczna przecinarka do glazury firmy Dedra przeznaczona jest do cięcia na mokro, co powoduje komfort pracy. Woda to zarówno czynnik chłodzący sprzęt jak i zapewniający bezpyłowa pracę. Tarcza diamentowa o średnicy 200mm, a także silnik o mocy 850W zapewniają bardzo wydajna pracę. Co więcej, przecinak firmy Dedra stwarza komfort pracy zarówno dla osoby praworęcznej jak i leworęcznej. Duży stół umożliwia także swobodne położenie każdego rodzaju glazury na jego powierzchni, przez co praca staje się łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Waga 30 kilogramów zapewnia bezpieczne umieszczenie przecinarki w dowolnym miejscu, bez obaw o niestabilne położenie maszyny. Przecinarka do cięcia glazury to zaoszczędzenie nerwów podczas remontu, a także spełnienie każdy marzeń wizualnych dotyczących glazurowanej powierzchni.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii