Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Wykorzystanie myjek ciśnieniowych

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Wykorzystanie myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe to nowoczesne ujęcie maszyny czyszczącej dla lubiących wykonywać prace ogrodowe w sposób wygodny, a co ważniejsze oszczędny. Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które służą do mycia różnych powierzchni w ogrodach, na balkonach czy w altankach.

Jego specyfika działania polega na tym, że im trudniejszy rodzaj zabrudzeń tym większe ciśnienie wody z detergentem pomoże je usunąć. Urządzenia te posiadają różne ciśnienie, moc i wydajność. Co ważne, używanie myjki ciśnieniowej pozwala zaoszczędzić wodę w stosunku do zużycia wody do podobnych prac wykonywanych wężem ogrodowym.

Bardzo popularne na rynku są myjki ciśnieniowe marki KÄRCHER. Niemiecki producent stworzył markę rozpoznawalną nie tylko w Niemczech czy Polsce. Oferowane przez niego produkty cechują się innymi parametrami, z myślą o sprostaniu potrzeb wszystkich klientów. Posiadają także różne końcówki sprzątające, które umożliwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc, które należałoby wyczyścić. Ułatwienie sprzątania, a przy tym oszczędność czasu oraz także wysokie ciśnienie wody w myjce ciśnieniowej spowodowało coraz większe zainteresowanie tego rodzaju sprzętem.

Ponadto myjka ciśnieniowa AQT 37-13 PLUS BOSCH jest reklamowana przez producenta, jako sprzęt do porządkowania ogrodów, ale także do przydomowego mycia samochodów. Co wskazuje na obszerne zastosowanie tego rodzaju urządzeń. Myjki ciśnieniowe typu premium, tzn. o wyższej mocy pracy mogą być z powodzeniem używane, jako sprzęt do czyszczenia schodów czy tarasów, a nawet kamiennych ogrodzeń. Jako przykład może służyć tu KÄRCHER KP Premium. Chłodzony wodą silnik o dużej wydajności i przedłużonej żywotności wskazuje na znaczną wytrzymałość urządzenia, jednocześnie przy wysokich parametrach technicznych.

Dodatkową funkcja jest System Plug'n'Clean, który umożliwia bezpośrednia wymianę środka czyszczącego i jego podawanie z opakowania. Wygoda użytkowania to także ważne kryterium przy wyborze myjki ciśnieniowej, toteż wyposażane są one w różnej długości węże wysokociśnieniowe, a także bęben na wąż. Mocny silnik dla długiego i bezawaryjnego działania, a także ciśnienie od 12-15(bar/MPa) pozwala cieszyć się właściwym działaniem myjek ciśnieniowych przez wiele lat.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii