Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Szybkowary marki Silit

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Szybkowary marki Silit

Silit to słynna niemiecka marka zajmująca się produkcją i sprzedażą akcesoriów kuchennych. W ich ofercie możemy znaleźć komplety garnków, patelnie oraz towary pod nazwą „specjalne”. W tej grupie zostały wyróżnione akcesoria takie jak młynki, sztućce, tarki oraz czasomierze. Można również znaleźć tam woki, czyli patelnie do przygotowania potraw azjatyckich, czajniki, zestawy do fondue, brytfanny oraz właśnie szybkowary.

Szybkowary marki Silit są bardzo łatwe w obsłudze. Wszystkie zadania możesz wykonać tylko jedną ręką! Garnki marki Silit są wykonane z materiału o nazwie silargan, który nie zawiera niklu i jest bezpieczny dla środowiska. Materiał ten posiada swój własny znak towarowy. Tylko firma Silit korzysta z tego materiału, więc jest on niepowtarzalny. Garnki posiadają również warstwę stali nierdzewnej. Silargan jest to materiał odporny na dużą moc płyt indukcyjnych. Szybkowary wykonane z tego materiału można myć w zmywarce, więc dodatkowo skraca to czas spędzony w kuchni.

Szybkowary tego producenta cechują się najnowszą technologią. Posiadają trzy poziomy gotowania, które włączasz w zależności od potrawy, którą gotujesz. Szybkowary posiadają bezobsługowy system zaworów, który sam decyduje kiedy najlepiej wypuścić odrobinę pary, a kiedy nie. Pokrywa ma zdejmowany uchwyt co pomaga w szybszym umyciu garnka po gotowaniu. Gotując w tym szybkowarze zaoszczędzisz nawet do 70% swojego czasu, gdyż o tyle szybciej możesz ugotować potrawę niż w tradycyjnym garnku. Gotując w szybkowarze masz pewność, że ugotowane potrawy są zdrowe i bardzo dobrze przygotowane. Jest to idealna oferta dla osób utrzymujących zdrowy tryb życia! Oprócz wymienionych zalet szybkowar posiada czytelny wskaźnik temperatury. Wysoką jakość wykonania potwierdza certyfikat TUV. Garnki posiadają 3 letnią gwarancję.

Szybkowar można kupić w różnych pojemnościach - 2,5l, 4,5l, oraz 6,5l. Oprócz różnych pojemności producent proponuje również różne kolory szybkowarów. Możesz wybrać spośród kolorów: stalowy, black, energy red, ocean green, crazy yellow oraz vision.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii