Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Jak działają odżywki do rzęs

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Jak działają odżywki do rzęs

Odżywki do rzęs to ostatnio gorący temat wśród kosmetyczek oraz amatorów. Coraz więcej produktów przekonuje kobiety o tym, że dzięki temu specyfiku poradzisz sobie z kruchymi, wypadającymi rzęsami.

Jest to świetna alternatywa dla kobiet z krótkimi rzęsami. Wiele osób uważa odżywki do rzęs jako prawdziwy fenomen, a dla innych jest to tylko inna opcja dla domowych sposobów. Jednak wiele osób zastanawia się jak działają dane specyfiki oraz czy są skuteczne.

W specyfikach dostępnych na rynku znajdziemy wszelkiego rodzaju substancje aktywne, takie jak peptydy, kreatyna, biotyna oraz pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych. Wszystkie te substancje mają za zadanie pobudzić procesy odpowiadające za wzrost rzęs do działania. Dzięki temu twoje rzęsy staną się zdecydowanie dłuższe, mocniejsze oraz gęstsze. Jest to marzenie każdej kobiety.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje rzęsy wybierz taki specyfik, który nie będzie podrażniał twoich oczy, czyli wybierz taki produkt który w swoim składzie ma naturalne ekstrakty roślinne z ogórka, pestek dyni oraz zielonej herbaty. Pomoże to zadbać o twoje oczy i nie będzie ich drażnić, ani wysuszać. Dzięki temu dbamy nie tylko o wzrost i wzmocnienie twoich rzęs, ale również dbamy o delikatną skórę wokół oczu, które jest niezwykle podatna na podrażnienie.

Stosowanie odżywki jest bardzo łatwe. Najlepiej stosować odżywkę wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy oraz okolic oczu z makijażu. Ważne jest to, żeby używać tylko delikatnych środków do demakijażu oczu. Mocniejsze mogą podrażnić oczy. Odżywkę do rzęs należy nakładać raz dziennie przez kilka tygodni. Należy pamiętać o regularnym stosowaniu. Pierwsze efekty stosowania można zauważyć po 30 dniach od rozpoczęcia kuracji. Pełna kuracja powinna trwać nawet do 3 miesięcy, ale będzie wtedy ona trwała. Po ukończeniu 3-miesięcznej kuracji należy używać preparat jeszcze 2-3 razy w tygodniu dla długotrwałych efektów. Kuracja pomoże ci zapanować nad kruchymi i łamliwymi rzęsami. Będziesz zadowolona z efektów jakie uzyskasz po wypełnieniu całej kuracji. Warto skorzystać z tej dobroci, możesz pozytywnie się zaskoczyć.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii