Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Jaką kamerę sportową najlepiej wybrać na aktywne spędzanie czasu

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Jaką kamerę sportową najlepiej wybrać na aktywne spędzanie czasu

Kamera sportowa dla wielbicieli adrenaliny staje się nieodłączną częścią uprawiania ulubionego sportu. Można robić zdjęcia i kręcić pamiętne ujęcia najlepszych wyczynów. Jednakże rynek polski jest wręcz zalany dużą ilością urządzeń nagrywających. Ale czym się kierować w wyborze tej jedynej kamery, która spełni wszystkie twoje oczekiwania? Postaramy się przedstawić najlepsze na rynku kamery, które cechują się najwyższą jakością i funkcjonalnością.

1. GoPro Hero 4 – Black Edition - Jest to najnowsza propozycja słynnej firmy GoPro specjalizującej się nie tylko w kamerach sportowych ale i innych urządzenia. GoPro Hero 4 to drobna kamera, wykonana z wysokiej jakości trwałych materiałów. Daje ona pełnowartościowy standard 4K. Jest to aż 30 klatek/sekundę! GoPro Hero 4 jako jedyny proponuje zwolnienie materiału, a to wszystko w jakości 1080p. Firma GoPro unowocześniła tryb Protune. Teraz oprócz filmów w wysokiej jakości, możesz również cieszyć się zdjęciami. Protune pozawala ci na zmienianie wartości ekspozycji, ISO, balas bieli oraz ostrość. GoPro ma wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth jak i również mikrofon. Wszystko w najnowszej technologii HiTech!

2. Overmax ActiveCam Sky - ActiveCam Sky to kelny produkt cieszący się ogromną popularnością. Dzięki niemu nakręcisz filmy w bardzo wysokiej jakości aż 14 Mpix! Nie musisz obawiać się o zacinające się klatki. Firma Overmax gwarantuje ci pełną płynność nagrywanego materiału. Kamera posiada procesor Ambarella A5s50. Pozwala on na kompresję plików niemal bez żadnych ubytków. Możesz się cieszyć wysoką jakością obrazu w wersji HD. Kamera ma wbudowane Wi-Fi. Pozwala ci to na oglądanie z innego urządzenia wyczynów znajomych. Dodatkowo funkcja timelaps wykona zdjęcia poklatkowe, w dużych odstępach czasu, aby po zapisaniu odtworzyć firm w przyspieszonym tempie.

3. Garmin Virb Elite - Jest to kamera skierowana głownie w stronę rowerzystów, chociaż narciarze, czy snowboardowcy również będą z niej zadowoleni. Oferuje ona nagrywanie filmów HD o rozdzielczości 1080p. Wyświetlacz cechuje się wysokim nasyceniem barwę. Również tak jak poprzednicy posiada wbudowane Wi-Fi, dzięki któremu można łatwo przesłać nagrany film lub zdjęcie na inne urządzenie. Ma wyjątkowo wytrzymałą baterię. Do 3 godzin ciągłej pracy.

Te przykładowe kamery to tylko zalążek tego, co oferuje rynek kamer sportowych. Jest ich wiele, a każda posiada swoją indywidualną cechę, która sprawi, że poczujesz, że właśnie to jest kamera, na którą czekałeś.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii
RANKING - 1 miejsce
Sjcam Kamera sj4000
Sjcam Kamera sj4000
230,81zł