Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Najnowsze gry na PlayStation 4

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Najnowsze gry na PlayStation 4

Sony praktycznie zdominował rynek konsol. Obecnie w użyciu jest czwarta już odsłona popularnej konsoli do gier wideo – PlayStation 4. Półtora roku na rynku światowym sprawiło, że obecnie w każdym sklepie elektronicznym znajdziemy pokaźną ilość gier, dostępnych na PS4.

Łatwa obsługa, szeroka gama akcesoriów, full HD, wysokojakościowe gry multiplatformowe, kompatybilność z PS3 – niewątpliwie każdy z gamemasterów znajdzie coś dla siebie.

Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych, bardziej zaawansowanych od strony technicznej, a także wciągających gier. Czym do tej pory mogą cieszyć się zapaleni gracze i amatorzy PlayStation4? Świeża krew – najbardziej oczekiwany tytuł tego roku w Polsce – w ostatnich dniach premierę miał kultowy Wiedźmin 3. Klasyk RPG to niewątpliwie jedna z najlepszych gier stworzonych przez CD Projekt RED. Ci, którzy pamiętają perełki stworzone przez Ubisoft niewątpliwie zachwycą się najnowszym Assassin’s Creed – China. Po raz pierwszy w historii kolejna odsłona popularnej serii została stworzona przez zewnętrzne studio.

Prawdziwym hitem jest Mortal Kombat X – reprezentant najbardziej kultowej smoczej serii. Wśród gier na PS4 popularność zyskały Battlefield: Hardline, Bloodborne, Hotline Miami 2: Wrong Number. Fani kultowego anime i mangi o tej samej nazwie niewątpliwie pokochają Dragon Ball. Na PS4 pod nazwą DB Xenoverse. Pamiętacie ostrą strzelankę Left 4 Dead – zabij bądź zostań zabitym? Twórcy serii o zombie wrócili z grą Evolve.

PS4 cieszy się dużym zainteresowaniem przede wszystkim twórców gier na PS3 i PS2. Tak, więc wśród dostępnych gier znajdziemy Game of Thrones: Iron from Ice – twórców The Walking Dead, odświeżoną, konsolową wersję Grand Theft Auto V stworzoną przez Rockstar, Far Cry 4 wspomnianej już firmy Ubisoft, a także największego konkurenta Wiedźmina – Dragon Age: Inkwizycja – najlepsze RPG od czasów Skyrima studia BioWare. Na PS4 każdego miesiąca przybywa coraz to więcej nowych bądź odświeżonych tytułów.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii