Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Mini i mikro wieże – lepsza jakość muzyki

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Mini i mikro wieże – lepsza jakość muzyki

Mini oraz mikro wieże jest to nazwa zespołu urządzeń elektroakustycznych. Wszystkie te urządzenia ustawione są jeden na drugim, dlatego też urządzenie zostało nazwane wieżą. Pierwsze wieże zyskały na popularności już w latach 80 ubiegłego wieku.

Wielkie wieże z tamtego okresu przeszły wiele transformacji. Zmieniono jakość dźwięku, a przede wszystkim rozmiar. Już nie potrzeba szukać miejsca w mieszkaniu na duży sprzęt elektroakustyczny – obecnie wystarczy odrobina miejsca na komodzie czy szafce, żeby cieszyć się dźwiękami oraz głosem utworów ulubionych artystów.

Jedną z takich wież jest wieża KENWOOD M-616DV-W. Jest to miniwieża, która posiada klasyczny styl. Jej dwie wysokiej jakości kolumny z głośnikiem o średnicy 89 mm zachwyci cię wysoką jakością dźwięków. Wieża posiada również Bass Reflex oraz moc RMS 2x20 W. Dzięki temu sprzęt zapewni bardzo ładne brzmienie, bogate basy oraz wyraźny dźwięk. Słuchanie muzyki dzięki tym funkcjom nawet osoby nie lubiące muzyki zachwycą się jakością oraz czystością dźwięków. A może i nawet zakochają się w muzyce.

Przedstawiona wieża jest przeznaczona dla osób lubiących różnorodność. Wieża posiada możliwość odtwarzania płyt CD oraz DVD, w tym również zawierają się pliki MP3, AVI oraz DIVIX. Wieża odtwarza także najpopularniejsze płyty CD,CD-R,CD-RW także DVD, DVD-R, DVD-RW, DVD+RW oraz DVD+R. Wieża wyposażona jest w port USB. Dzięki temu sprytnemu wejściu nie musisz już zmieniać płyt w wieży, tylko możesz cieszyć się ulubioną muzyką, bez wstawania do wieży. Oprócz płyt i muzyki z przenośnych urządzeń posiadających wyjście USB możesz włączyć radio.

Tuner radiowy FM może zapamiętać 20 stacji, które lubisz i z chęcią słuchasz. Posiada również funkcję RDS. Regulacja tonów oraz zaprogramowanie ustawienia korektora pozwalają dopasować dźwięk do własnych upodobań. Jest to wieża która posiada stację dokującą dla iPod’a czy iPhone’a. Pozwala to na przetwarzanie sygnałów audio w oryginalnej, cyfrowej formie. Jest to świetny pomysł dla osób, które szukają małych sprzętów cechujących się stylem i klasą oraz funkcjonalnością.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii