Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Kamera cyfrowa Sony HDR-CX240E

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Kamera cyfrowa Sony HDR-CX240E

Kamera cyfrowa to urządzenie rejestrujące obraz oraz dźwięk oraz zapisujące sygnał audiowizualny w postaci cyfrowej. Powstały obraz może zostać zapisany na taśmie Digital Video, na płycie DVD, karcie pamięci czy dysku twardym.

Kamery cyfrowe coraz częściej towarzyszom nam przy imprezach okolicznościowych, urlopach wypoczynkowych oraz przy codziennych sytuacjach, które chcesz uwiecznić na kamerze, na przykład pierwsze kroczki twojego dziecka. Wszystko to możesz zarejestrować właśnie na kamerze cyfrowej. Lecz powstaje problem, kiedy nie wiesz jaka kamera będzie odpowiednia dla twoich wymagań. Nie wiesz, czy lepiej kupić amatorski sprzęt, czy może postawić na lepszy jakościowo, ale i droższy sprzęt, który posłuży ci przez wiele lat. W tym artykule przedstawimy produkt, który podbił serce wielu użytkowników oraz znajduje się na jednym z najwyższych miejsc w rankingu ogarnieci.pl. Jest to kamera Sony HDR-CX240E (czarny) .

Kamera Sony HDR-CX240E jest to kamera, która posiada 27-krotny zoom optyczny, dzięki któremu możesz nagrywać nawet mocno oddalone obiekty, a wszystko to bez znacznej straty jakości. Kamera została wyposażona w rozdzielczość 9,2 mln pikseli. Jest to dobra wiadomość dla osób, które cenią sobie bardzo wysoką jakość obrazu. Przybliża to profesjonalnych kamer, gdyż możesz ze wszystkimi szczegółami oraz ostrością nagrać film, który będziesz później odtwarzać w zaciszu swojego domu. Ten rodzaj kamery cyfrowej do zapisywania nagranego obrazu oraz sygnału audiowizualnego posiada kartę pamięci. Jest ona o wiele bardziej funkcjonalna.

Główną funkcjonalnością karty pamięci jest możliwość zmiany na większy rozmiar w miarę potrzeb. Sprzęt posiada wyjście HDMI, które pozwala na podłączenie kamery do telewizora i odtwarzanie plików bez potrzeby zgrywania ich na inne nośniki. Kamera ta posiada elektryczną stabilizację obrazu oraz przetwornik CMOS. Wszystkie filmy jakie nagrasz tą kamerką będą posiadały jakość Full HD (1080p). Niestety ta kamera nie posiada technologii 3D lecz podsiada dodatkową funkcję Dual Video Recording oraz możliwość ładowania przez USB, a więc zgrywając pliki na komputer ładujesz przy okazji swój sprzęt.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii