Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Czym różnią się między sobą pralki dostępne na rynku - porównanie

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Czym różnią się między sobą pralki dostępne na rynku - porównanie

Wśród dostępnych na rynku pralek, wiodącą rolę w sprzedaży tego rodzaju urządzeń pełni dwóch producentów: Bosch i Samsung.

W rankingu najlepszych modeli widnieją pralka Bosch WLG24261PL oraz pralka Samsung WF1700WCC. Oba te modele charakteryzuje wysoka klasa energetyczna A++, co wskazuje na wysoka wydajność elektryczną. Co więcej są to pralki ładowane od frontu i o uniwersalnych rozmiarach (Wysokość: 85cm, Szerokość: 60 cm), czyli takich, że zmieszczą się w większości Państwa łazienek. Głębokość pralki wyprodukowanej przez firmę Samsung wynosi 55 cm, a pojemność- aż 7kg, przy prędkości wirowania 1000 obrotów na minutę.

Nieco mniejszej głębokości produktu rekomendowanego przez firmę Bosch (44 cm) towarzyszy prędkość wirowania 1200 obrotów na minutę, a także ładowność 5 kg. Nowoczesny wygląd i elektryczny wyświetlacz to już prawie standard w nowoczesnych pralkach. Bosch zdobywa klientów nowoczesnymi funkcjami, które odróżniają go od konkurencji. Nowoczesne pralki Bosch posiadają funkcje oszczędności wody, czasu, automatyki wagowej, dodatkowego płukania, kontroli piany, Start/Pauza z opcją dołożenia prania, sygnału dźwiękowy końca pracy. Systemy wbudowane to: EcoPerfect, 3D-AquaSpar, TimePerfect, VarioPerfect.

Nieco innymi funkcjami przyciąga potencjalnych klientów Samsung. Oferuje on funkcje automatycznego prania, automatycznego prania (Fuzzy Logic - Samsung). Ponadto bęben Diamond - konstrukcja bębna pralki o oryginalnym profilu, który ma chronić prane ubrania przed zniszczeniem czy zaciągnięcie tkaniny. Ceramiczna grzałka, która wydłuża żywotność pralki, dodatkowe płukanie, funkcja Eco Bubble, czyli pranie bąbelkowe, namaczanie, pranie intensywne (odplamianie), to tylko wybrane elementy widniejące w ofercie Samsunga. Programy, w które wyposaża się pralki produkowane w XXI wieku maja ułatwić użytkownikom, niekiedy nieprzyjemny obowiązek prania. Konstrukcja wielu rodzajów pralek pozwala coraz częściej na wciśniecie konkretnego przycisku w celu określenia tkaniny, a więc i rodzaju prania.

Powyższe typy rozwiązań cieszą się zainteresowaniem klientów ze względu na łączenie w jednym produkcie przydatnych funkcji i przystępnej ceny.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii