Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Idealny kobiecy dodatek - kolczyki

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Idealny kobiecy dodatek - kolczyki

Każda kobieta marzy o tym, by wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Odpowiednio dobrana biżuteria sprawi, że będziemy lśnić niewidzialnym blaskiem na każdej zabawie, imprezie bądź w trakcie zwykłego wyjścia do sklepu lub do pracy.

Jednym z najbardziej reprezentatywnych kobiecych dodatków są kolczyki. Obecnie na rynku istnieje niezliczona ilość tego typu „błyskotek”. Możemy zdecydować się na długie, wiszące kolczyki, które niewątpliwie przykują wzrok zgromadzonych na wykwintnym bankiecie, bądź o stylowe sztyfty, cechujące się subtelnością oraz wygodą użytkowania. Do zwiewnych, letnich sukienek idealne wydają się być kolczyki piórka – lekko falujące na wietrze sprawią, że będziemy wyglądać po prostu oszałamiająco. Niektóre kobiety tak przywykły do kolczyków, że nie umieją się z nimi rozstać. Jeżeli uprawiamy sport, chodzimy biegać bądź na basen, albo pracujemy w miejscu, gdzie długie kolczyki przeszkadzają, możemy postawić na króciutkie sztyfty.

Każda kobieta posiada szeroki wybór w zakresie materiału, z którego dana para kolczyków jest wykonana. W wyjątkowych sytuacjach zdarza się, że jesteśmy uczuleni na metale nieszlachetne i musimy zakupić coś z górnej półki. O wiele ceny srebra nie są odstraszające, tak złote i platynowe kolczyki, chociaż posłużą nam do końca życia, do najtańszych nie należą. Mimo sporej wartości, biżuteria jest czymś, w co warto inwestować, posłuży nam, bowiem nie na rok czy dwa, a na wiele pokoleń.

Jeżeli nie jesteśmy zwolenniczkami metali szlachetnych, możemy postawić na nieco gorszą gatunkowo stal. Trzeba przyznać, że pod względem estetycznym, kolczyki te niczym nie różnią się od srebrnych czy złotych. Oczywiście ten rodzaj biżuterii może być wykonany praktycznie z każdego materiału, nawet z modeliny! By kolczyk sprawiał wrażenie bardziej fikuśnego, ciekawego bądź po prostu przyciągał wzrok, możemy zdecydować się na parę z dodatkami w postaci kamieni szlachetnych, cyrkonii, szkła bądź innych tego typu ozdobników. Obecnie na rynku możemy spotkać również kolczyki wykonane ze sznurka, muliny, drutu czy odpadów przetworzonych.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii