Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Opcja nie tylko na zaręczyny

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Opcja nie tylko na zaręczyny

Pierścionki stanowią idealne odzwierciedlenie kobiecej osobowości. Każda przedstawicielka płci pięknej marzy, aby dostać ten mały drobiazg na swoje urodziny bądź rocznice. Wybranie odpowiedniego modelu nie jest łatwe – trzeba dobrze znać gust kobiety.

Mimo, iż wydaje nam się, że każdy pierścionek wygląda tak samo, poszczególne produkty różnią się od siebie wykonaniem, materiałem, dodatkami, a nawet wielkością. Zanim przystąpimy do zakupu pierścionka bądź obrączki musimy wiedzieć, jaki rozmiar nosi nasza kobieta.

Pierścionek stanowi idealną formę prezentu. O wiele złote modele dajemy osobie bliskiej: ukochanej, matce, teściowej o tyle pierścionki srebrne idealnie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju świąt jak urodziny. Jako, że kobieta rozwija się fizycznie praktycznie do osiemnastego roku życia, nie zaleca się kupowania pierścionka przed tym czasem – jej palce mogą nabrać objętości.

Pierścionki mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału: obecnie najpopularniejsze to złoto i srebro. Oczywiście w na rynku znajdziemy również modele platynowe. Tańsze produkty wykonane są ze stali, metalu, a nawet plastiku.

Mimo, że wybór wydaje się prosty, wcale taki nie jest. Decydując się na pierścionek, powinniśmy mieć na uwadze czy szukamy zwykłej, gładkiej obrączki, modelu grawerowanego, stylowego pierścionka z kamieniem, obrączki z cyrkoniami etc. Plastikowe i metalowe modele zawierają najczęściej różnobarwne elementy – przeznaczone są, bowiem dla najmłodszych. Ich plusem jest regulowany obwód.

Kupując pierścionek złoty bądź srebrny, musimy mieć na uwadze wiele aspektów. Jeżeli pracujemy w ciężkich warunkach, a nie chcemy się rozstawać z naszą błyskotką, warto wybrać coś bez kamienia. W razie uderzenia dodatek ten może odpaść, rozprysnąć bądź się skruszyć. Do stylowych kreacji polecamy pierścionki z kryształkami Swarovskiego. Modele te mienią się w świetle, dzięki czemu wyglądają po prostu oszałamiająco. Niezależnie od tego, jaki produkt wybierzemy – zasada jest jedna – ważne by się nam podobał.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii